Nowe zarządzenie Ks. Arcybiskupa Katowickiego

21 czerwca 2020

W nawiązaniu do nowego zarządzenia Ks. Arcybiskupa Katowickiego przypominamy o obowiązku noszenia maseczek zakrywających nos i usta    w obiektach kościelnych, a także utrzymuje się w mocy zalecenie  przyjmowania Komunii św.  na rękę. W związku z tym w naszym kościele wprowadzamy zmiany w udzielaniu Komunii św. wiernym. Najpierw do Komunii św. przystąpią osoby, które przyjmują Komunię św. na rękę,  a później osoby przyjmujący Komunię tradycyjnie.

Pełny tekst: Zarzadzenie_Metropolity_Katowickiego_z_dnia_18_czerwca_2020%20r..pdf

Archiwum

 • 2020
  • Wrzesień
  • Sierpień
  • Czerwiec
  • Maj
  • Kwiecień
  • Marzec
  • Luty
  • Styczeń
 • 2019
  • Grudzień
  • Listopad
  • Październik
  • Wrzesień

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Akceptuję